Slät ring i gulguld
Storlek 17/55
Stämplad h, svensk kattfot, 18K, Y8 (1949)
Vikt 3,7 gram.
Bruksskick
Graverad.
Slät ring i gulguld
Storlek 17/55
Vikt 3,7 gram.
Bruksskick
Graverad.