RING, 18K gulguld, vikt 3,7 gram.

353579. RING, 18K gulguld, vikt 3,7 gram.

Slät ring i gulguld
Storlek 17/55
Stämplad h, svensk kattfot, 18K, Y8 (1949)
Vikt 3,7 gram.

Bruksskick
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slät ring i gulguld
Storlek 17/55
Vikt 3,7 gram.

Bruksskick
Graverad.

Antal besök: 1 033