KLÄDER, 6 delar Armani, DKNY samt Ralph Lauren 2000-tal.

353538. KLÄDER, 6 delar Armani, DKNY samt Ralph Lauren 2000-tal.

Top, Armani Collizioni, stl 42.
Kofta, Armani Jeans, stl 42.
Kjol Armani Jeans, stl 42.
Byxor, Armani Jeans, stl 31
Blus, siden DKNY, stl. L
Cardigan, ull/cashmere, Ralph Lauren, stl M.

Bruksslitage. Några delar i nyskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kofta, Armani Jeans, stl 42.
Kjol Armani Jeans, stl 42.
Byxor, Armani Jeans, stl 31
Blus, siden DKNY, stl. L

Antal besök: 701