Pinnsoffa "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik AB. 1950-tal.

35351. Pinnsoffa "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik AB. 1950-tal.

Vitmålad. Längd 130 cm.

Obetydligt slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Längd 130 cm.

Antal besök: 9 811