Sex lådor med mässingshandtag, varav endast översta lådan med lås. Längd 97 cm. Bredd 52 cm. Höjd 137 cm.
Bruksslitage, repor, märken, smärre skador, nycklar till lister saknas.
Nyckel/nycklar finns.