BYRÅ, trä, 1900-talets första hälft.

353507. BYRÅ, trä, 1900-talets första hälft.

Sex lådor med mässingshandtag, varav endast översta lådan med lås.
Längd 97 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 137 cm.

Bruksslitage, repor, märken, smärre skador, nycklar till lister saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 97 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 137 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 829