BELINDA TONG, SWA (SAMTIDA).

BELINDA TONG, SWA (SAMTIDA).
3535055. BELINDA TONG, SWA (SAMTIDA).

”Mormors tekanna”
signerad (nedre höger), olja på pannå
29 x 39 cm.

Bra skick men några repor i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Mormors tekanna”
29 x 39 cm.

Antal besök: 123