STORT PARTI NYSILVERBESTICK, 1900-tal.

353383. STORT PARTI NYSILVERBESTICK, 1900-tal.

12 gafflar
12 knivar
12 matskedar
12 mindre skedar
12 kaffeskedar
39 diverse bestick.

Bruksslitage. Flertalet med namngravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar
12 knivar
12 matskedar
12 mindre skedar
12 kaffeskedar
39 diverse bestick.

Antal besök: 639