STOLA/KRAGE, Hermelin, 1930/40-tal.

353382. STOLA/KRAGE, Hermelin, 1930/40-tal.

Bredd på bakre mittpartiet 33 cm
Utan knäppning.

Missfärgning på innertyget, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan knäppning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 566