ROLF LIDBERG. "En svängom", litografiskt offsettryck samt tuschteckning, signerad och daterad -81.

353333. ROLF LIDBERG. "En svängom", litografiskt offsettryck samt tuschteckning, signerad och daterad -81.

47 x 68 cm.

Tejp på tuschteckningen. Lös baksida.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 68 cm.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 12 743