SATSBORD, 2 delar, metall, samtida.

3533073. SATSBORD, 2 delar, metall, samtida.

Höjd 41-47 cm.
Storlek 40x40 samt 45x45 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken.

Tema

Konkursauktion efter Design & Living, Västervik, del 1

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41-47 cm.
Storlek 40x40 samt 45x45 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken.

Tema

Antal besök: 252