KRISTALLKRONA med 8 ljusarmar, 1900-talets andra hälft.

353298. KRISTALLKRONA med 8 ljusarmar, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 90 cm
Diameter ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 90 cm
Diameter ca 70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 224