HANNA RÖNNBERG. Kustbild med båtar, akvarell, signerad och daterad 1904.

353297. HANNA RÖNNBERG. Kustbild med båtar, akvarell, signerad och daterad 1904.

35 x 24 cm.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 24 cm.

Antal besök: 1 904