OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Svenska Amerikalinjens M/S Stockholm". Olja på duk, uppfodrad, svagt signerad.

353296. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Svenska Amerikalinjens M/S Stockholm". Olja på duk, uppfodrad, svagt signerad.

41x52.

Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x52.

Uppfodrad på pannå.

Antal besök: 1 081