HALSBAND, 3 st. Orientaliska, 1900-tal.

353270. HALSBAND, 3 st. Orientaliska, 1900-tal.

Halsband med turkoser längd 56 cm
Halsband möjligen jaspis längd 54 cm
Halsband möjligen lapis längd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 002