BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupstil, 1900-tal.

353267. BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupstil, 1900-tal.

Stenskiva, mässingsbeslag, fanerad i olika träslag, längd 94, bredd 49, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 911