RÅNJÄRN, KAKSPRITS, STRUVJÄRN samt FORMAR, 1900-talets första hälft.

353223. RÅNJÄRN, KAKSPRITS, STRUVJÄRN samt FORMAR, 1900-talets första hälft.

Diverse tillbehör och originalkartonger, recepthäften.
Rånjärn i gjutjärn, Skeppshult, längd 36 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 724