ERNST NORLIND. Olja på duk, Landsväg, monogramsignerad E N.

353191. ERNST NORLIND. Olja på duk, Landsväg, monogramsignerad E N.

39 x 46 cm.

Duken något bubblig.

Ernst Norlind (1877–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 46 cm.

Duken något bubblig.

Ernst Norlind (1877–1952)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 232