MATTA, Rölakan, signerad HI, 1900-talets andra hälft.

353185. MATTA, Rölakan, signerad HI, 1900-talets andra hälft.

Geometriskt mönster på blå botten
236 x 172 cm.

Fläckad.

Gör en kostnadsfri värdering!

236 x 172 cm.

Fläckad.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 930