FRANS LARSSON. "Dans på bryggan", olja på pappannå. Signerad a tergo.

353167. FRANS LARSSON. "Dans på bryggan", olja på pappannå. Signerad a tergo.

21 x 28 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 28 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

Antal besök: 1 194