STOL, renässansstil, 1900-tal.

353165. STOL, renässansstil, 1900-tal.

Med gyllenläder.
Rygghöjd 90 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ett ben med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med gyllenläder.
Rygghöjd 90 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ett ben med skada.

Antal besök: 923