INGA BURSELL. "Mina bästa vänner", olja på duk, signerad.

353138. INGA BURSELL. "Mina bästa vänner", olja på duk, signerad.

73 x 60 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 60 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 390