Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
INGA BURSELL. "Lilla Emma och Ludde", olja på duk, signerad.
353135. INGA BURSELL. "Lilla Emma och Ludde", olja på duk, signerad.
73 x 60 cm.
Sedvanligt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 60 cm.
Sedvanligt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
2 641