KRYDDSTÄLL med speceriburkar, Rörstrand + KAFFEKVARN, H.T., väggmonterad.

353131. KRYDDSTÄLL med speceriburkar, Rörstrand + KAFFEKVARN, H.T., väggmonterad.

Kryddställ, trä, bredd 54 cm, höjd 40 cm.
13 st speceriburkar (7 + 6).
Kaffekvarn komplett, höjd 35 cm.

Speceriburkarna: förekomst av nagg, krackeleringar och missfärgning.
Kaffekvarnen slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 st speceriburkar (7 + 6).

Kaffekvarnen slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 608