BORD MED LÅDA, mahogny med bronser, empirestil, 1900-tal.

353089. BORD MED LÅDA, mahogny med bronser, empirestil, 1900-tal.

Höjd 88, diameter 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 88, diameter 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 890