OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja pannå, signerad Olofsson.

353078. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja pannå, signerad Olofsson.

27x100 cm.
Nonfigurativt landskap.
Oramad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x100 cm.
Nonfigurativt landskap.
Oramad.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 557