RULLBANDSPELARE, REVOX.

RULLBANDSPELARE, REVOX.
3530599. RULLBANDSPELARE, REVOX.

9 extra band medföljer.
Bredd ca 53,5 och höjd 43,5 cm.

Bruksslitage, små skador.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 extra band medföljer.

Bruksslitage, små skador.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 475