LOCKSKÅL, Disko metal, Art Deco, Just Andersen, Danmark.

353058. LOCKSKÅL, Disko metal, Art Deco, Just Andersen, Danmark.

Dekorerad med rådjur.
Längd 18 cm, höjd 11,5 cm.

Slitage, ytrepor, ett horn med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekorerad med rådjur.
Längd 18 cm, höjd 11,5 cm.

Antal besök: 788