PORTFÖLJ och WEEKENDVÄSKA, läder, The Bridge, Italien, 19/2000-tal.

353057. PORTFÖLJ och WEEKENDVÄSKA, läder, The Bridge, Italien, 19/2000-tal.

Portfölj, längd 39.5 cm.
Weekendväska, längd 47 cm.

Nycklar finns till båda samt hänglås till weekendväskan.

Läder med patinering/slitage. Smärre skador. Nycklar finns till båda samt hänglås till weekendväskan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Portfölj, längd 39.5 cm.
Weekendväska, längd 47 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 455