353057. PORTFÖLJ och WEEKENDVÄSKA, läder, The Bridge, Italien, 19/2000-tal.
Portfölj, längd 39.5 cm.
Weekendväska, längd 47 cm.
Nycklar finns till båda samt hänglås till weekendväskan.
Läder med patinering/slitage. Smärre skador. Nycklar finns till båda samt hänglås till weekendväskan.
Nyckel/nycklar finns.