SKIVSPELARE, Retro, Philips, 1900-tal.

3530100. SKIVSPELARE, Retro, Philips, 1900-tal.

mått ca 38x 26x 15 cm, väska ingår.

Bruksslitage, smuts & skador kan förekomma.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 458