JOHAN VAN LOON. Vas, porslin, dekor av Helmut Drexler, signerad, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

352954. JOHAN VAN LOON. Vas, porslin, dekor av Helmut Drexler, signerad, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

Lysterglasyr.
Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lysterglasyr.
Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 308