FIGURER, MOTORCYKEL, m.m, 18 delar, bl.a Dinky Toys, 1900-talets mitt.

352941. FIGURER, MOTORCYKEL, m.m, 18 delar, bl.a Dinky Toys, 1900-talets mitt.

Motorcykeln, poliskuren samt 2 vägskyltar märkta Dinky toys.
Högsta höjd 6,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 6,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 222