CHIFFONJÈ, ek och masurbjörk, 18/1900-tal.

352917. CHIFFONJÈ, ek och masurbjörk, 18/1900-tal.

Längd 120 cm
Bredd 45 cm
Höjd 112 cm.

Övre lås defekt.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm
Bredd 45 cm
Höjd 112 cm.

Övre lås defekt.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 932