35 Barbie, Mattel Inc 1950/60-tal
8 Sindy, Hasbro, 1980/90-tal
4 Lucky, Lucky Ind. Co. Ltd, 1990-tal
2 Petra, Oidentiferad tillverkare, 1900-talets andra hälft
5 Steffi Love, Simba Toys, 1900-talets andra hälft
3 Ken, Mattel Inc, 1968
4 Kid Core, 1992
3 Oidentifierad tillverkare
En låda galgar, en låda fotbeklädnad (skor mm), en säck kläder, en låda med tillbehör, 8 paket med kläder.
Bruksslitage samt ej genomgånget i sin helhet.
8 Sindy, Hasbro, 1980/90-tal
3 Ken, Mattel Inc, 1968
4 Kid Core, 1992
3 Oidentifierad tillverkare