KARL GUSTAV HOLMBERG. "Segelfartyg i ovädersafton Nordsjön" olja på duk, signerad och daterad -87.

352882. KARL GUSTAV HOLMBERG. "Segelfartyg i ovädersafton Nordsjön" olja på duk, signerad och daterad -87.

26x34 cm.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x34 cm.

Antal besök: 1 095