SOFFA och SOFFBORD, Lammhults, Sverige, 2000-tal.

35285. SOFFA och SOFFBORD, Lammhults, Sverige, 2000-tal.

Soffa med klädsel av grafitgrått ulltyg. Förkromad stomme. Längd 130 cm.
Soffbord med skiva av björk. Förkromad stomme. 124 x 50 cm. Höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 119