VÄGGUR, empirestil 1900-talets mitt.

352849. VÄGGUR, empirestil 1900-talets mitt.

Helförgylld med skuren dekor av fiskar och krönande fartyg. Höjd 51, bredd 33 cm.

Smärre bortfall av förgyllningen, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806