LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, "Valencia", Ulla Procopé, Arabia, Finland, 1960/70-tal.

352816. LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, "Valencia", Ulla Procopé, Arabia, Finland, 1960/70-tal.

Höjd 8,5 cm
Diameter 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm
Diameter 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 349