IKON. Rysk, 1900-tal.

IKON. Rysk, 1900-tal.
3528132. IKON. Rysk, 1900-tal.

Ca 25 x 30 cm.

Slitage. Sprickor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 25 x 30 cm.

Antal besök: 524