RAGNAR PERSON. I salen, olja på pannå, signerad RP.

352803. RAGNAR PERSON. I salen, olja på pannå, signerad RP.

33x40 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x40 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 1 317