SOFFBORD "Butlers tray" 1900-talets andra hälft.

352742. SOFFBORD "Butlers tray" 1900-talets andra hälft.

Längd 110, bredd 79, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 704