CURT AGGE. "Höstblåst Hankö", olja på duk, signerad.

352713. CURT AGGE. "Höstblåst Hankö", olja på duk, signerad.

22 x 27 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 27 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Antal besök: 842