EN SAMLING SKALSMYCKEN.

EN SAMLING SKALSMYCKEN.
3526849. EN SAMLING SKALSMYCKEN.

Att inkludera åtta armband, två hängen, åtta halsband. (antal 18).

Allmänt slitage två armband har vissa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293