KLOCKOR, bl a Certina, Atlantic, 1900-tal.

3526709. KLOCKOR, bl a Certina, Atlantic, 1900-tal.

Div modeller & storlekar, läder & metall.

Bruksslitage, smuts & skador förekommer.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.

Antal besök: 510