KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST. Soffa, "Paradiset".

3526520. KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST. Soffa, "Paradiset".

Längd ca. 180 cm.

Repor, fläckar, slagmärken. Skador på klädsel.
Ett mindre avslag på ben.

Kerstin Hörlin-Holmquist (1925–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 180 cm.

Ett mindre avslag på ben.

Antal besök: 324