FAT samt LJUSSTAKE, keramik, Torben, Danmark.

352644. FAT samt LJUSSTAKE, keramik, Torben, Danmark.

Fatets diameter 35 cm
Ljusstakens höjd 16 cm.

Bruksslitage, fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatets diameter 35 cm
Ljusstakens höjd 16 cm.

Bruksslitage, fotringsnagg.

Antal besök: 5 471