SKÅL på fot, glas, Kosta Boda.

352634. SKÅL på fot, glas, Kosta Boda.

Etikettmärkt. Diameter 26, höjd ca 23 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 157