9CT GULDPÄRLHALSBAND.

9CT GULDPÄRLHALSBAND.
3525966. 9CT GULDPÄRLHALSBAND.

Set med alternerande simulerade pärlor, imiterad korall och gula metallpärlor. Längd 16.5". Stämplad ”SPB, 375, London, 1997”. Vikt 12g.

Allmänt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Allmänt slitage.

Antal besök: 212