TILGMANS. Figurin, keramik, björn. Signerad samt stämplad Tilgmans.

352570. TILGMANS. Figurin, keramik, björn. Signerad samt stämplad Tilgmans.

Delvis glaserad keramik med räfflad dekor. Handsignerad, etikett samt stämpel. Höjd 20 cm.

Slitage och små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och små nagg.

Antal besök: 10 753