OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Joh. Meyer A.

352549. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Joh. Meyer A.

66 x 98 cm.

Färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 98 cm.

Färgkrackelering.

Antal besök: 5 758