BOJAN samt STEKFAT, porslin, Kina.

352446. BOJAN samt STEKFAT, porslin, Kina.

Dekor i underglasyrblått.
Bojan med lock, totalhöjd 20,5 cm.
Stekfat, längd 32 cm.

Sprickor, nagg lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i underglasyrblått.
Stekfat, längd 32 cm.

Sprickor, nagg lagningar.

Antal besök: 746