BORDSLAMPA, glas, Gunnar Ander, Lindshammar, 1960-tal.

352428. BORDSLAMPA, glas, Gunnar Ander, Lindshammar, 1960-tal.

Orange glasmassa. Höjd 40 cm.

Ytlig krackelering vid fotens övre del, kabel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orange glasmassa. Höjd 40 cm.

Antal besök: 6 568